Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя
Ваша фамилия
Телефон
E-mail
Промокод или скидочный купон
Доставка
Если у Вас есть карта мастера - укажите ее номер в комментариях и мы пересчитаем вам стоимость заказа :)
Payment method

ХНА ДЛЯ ВІЙ

Інструкція до фарбування брів і вій хною CC Brow
ХНА ДЛЯ БРІВ І ВІЙ
Змішати необхідну кількість хни з теплою водою до появи пастоподібної речовини. Наносити винятково по контуру брів. Процедура триває 20 - 60 хв. Тільки для зовнішнього застосування. За 24 години до використання варто зробити алергопробу.

Чи можна фарбувати вії хноєю?

Вії хною фарбувати можна. Це навіть рекомендовано для тих, хто має вії надто світлого відтінку, і через що вони навіть можуть бути непомітними. Завдяки нашій продукції ви зможете самостійно пофарбувати вії - зробити їх більш помітними і привабливішими. Окрім цього це допоможе підкреслити риси обличчя. Наша хна для вій є абсольтно натуральною (привезено з Індії).
Як довго тримається фарба?
Підфарбовувати варто буде приблизно один раз через кожні 2-3 тижні. Детальну інформацію можна знайти у супровідних документах продукції.
Чи можу я пофарбувати вії хною для брів?
Ні, і створення двох різновидів продукта - це зовсі не рекламний хід. Це пов'язано з умовами застосування кожного виду хни. Отже, хна для вій більш стійка до впливів зовнішніх факторів, адже, як ви знаєте, наші вії - перш за все є захисним механізмом.
Чи можна використовувати хну під час вагітності?
Жодних обмежень щодо цього запитання нема. Хна для вій - абсолютно безпечний продукт.
Чи стають ламкішими вії від хни?
Окремі випадки справді є. Це пов'язано з підвищеною чутливістю шкіри або наявністю алергічних реакцій. У такому разі необхідно припинити використання продукту і скористатись сивороткою для вій.
Чи стануть мої вії довшими?
Ні, завдяки хні ви тільки пофарбуєте вії, але не зробите їх довшими.